Zoom In

Sójová sviečka "citrusové osvieženie"

15,50 €

Prírodná ručne odlievaná sviečka zo sójového vosku v praktickom a ekologickom sklenom pohári s vôňou sviežich citrusov je kombináciou esenciálneho oleja z mandarínky, pomaranča, vavrínu kubébového a citrónovej trávy. Svojou sviežou kombináciou Vám povznesú a zlepšia náladu a pomôžu Vám odbúrať stres. Ich požitím večer podporia Váš zdravý spánok.

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Použitie

  • Pred každým zapálením sviečky najskôr skráťte knôt na cca 0,4 – 0,8 cm, vďaka čomu zabránite  silnému horeniu sviečky.
  • Pri každom zapálení odporúčame sviečku nechať horieť aspoň 1-2 hodiny, aby sa vosk rovnomerne roztopil až po okraj.
  • Neodporúčame sviečku nechať horieť viac ako 4 hodiny.
  • Pred ďalším zapálením sviečky počkajte, kým vosk opäť stuhne.

 

Sviečka zo sójového vosku v kombinácii s dreveným knôtom horí omnoho dlhšie ako klasická sviečka.

Veľkosť sviečky 

Výška: 8 cm
Hmotnosť vosku: 160g

Doba horenia: 35-40 hodín

 

Zloženie: čistý sójový vosk, drevený knôt, esenciálny olej mandarínka, esenciálny olej pomaranč, esenciálny olej vavrín kubébový, esenciálny olej citrónová tráva

 

Pri výrobe našich sviečok je používaný iba certifikovaný sójový vosk v kombinácii s dreveným knôtom a svoju vôňu získavajú pridaním iba 100% éterických olejov a prírodných vonných olejov, aby boli sviečky nie len šetrné k životnému prostrediu, ale zároveň zdravé. Do prostredia sa ich vôňa uvoľňuje postupne a majú prirodzene aj aromaterapeutický účinok.

 

Upozornenie

! Nikdy nenechávajte sviečku horieť bez dozoru.

! Skladujte mimo dosahu detí a zvierat. 

! Neprenášajte horiacu sviečku. 

! Umiestnite sviečku mimo dosahu horľavých materiálov, aj mimo prievanu. 

! Medzi dvoma zapálenými sviečkami nechajte priestor aspoň 10 cm a dbajte aj na dostatočný odstup od horľavých materiálov.

! Pokladajte sviečku iba na povrch, ktorý je odolný voči teplu.

 

!!! Na povrchu sviečky a po bokoch stien sa môžu tvoriť tzv. “námrazy“. Je  to prirodzený jav v prírodných, predovšetkým sójových voskoch, ktorý vzniká keď sa vosk vracia do svojej tuhej podoby. Tento jav nijak neovplyvňuje kvalitu sviečky.

1 ks

Špecifické referencie